Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Çelenk, Yapılanlar Çirkin ve Seviyesizdir.

Başkan Çelenk, Yapılanlar Çirkin ve Seviyesizdir.
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 20 Temmuz 2017
  • Başkan Çelenk, Yapılanlar Çirkin ve Seviyesizdir. için yorumlar kapalı
  • 226 KEZ OKUNDU

Bakanlar Kurulu’nda yapılan değişiklikle Kültür ve Turizm Bakanı olan Numan Kurtulmuş’la ilgili yapılan olumsuz yorumlara tepki gösteren AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk, “görev değişikliğini farklı yöne çekerek olumsuz algı oluşturulması çok çirkin ve seviyesiz bir tutumdur.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, Bakanlar Kurulunda yapılan değişikliklerle ilgili yaptığı açıklamasında 16 Nisan Halk oylamasından sonra Türkiye’nin artık eskisi gibi yönetilmeyeceğinin milletimiz tarafından tescil edilmesinden sonra ilk olarak AK Parti Genel Başkanlığına Seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile dönüşüm ve değişim başlamış daha sonra MKYK ve MYK mız yenilenmiş şimdi de Bakanlar Kurulunda revizyon yapılmıştır. son olarak ilçe ve il teşkilatlarımız yenilenecek ve metal yorgunluğu olan kardeşlerimiz değiştirilecektir dedi.

2023 HEDEFİNİN YAKALANMASI İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞ MÜKEMMEL BİR KADRO

İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, Bakanlar Kurulunda yapılan değişiklik genelde Türkiye’nin hızlı adımlarla önce 2019 engelini aşması ardından 2023 hedefinin yakalanması için düşünülmüş mükemmel bir kadro olduğuna inanıyorum. Her zaman söylediğimiz gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın Ordu’ya ve Ordu’lulara karşı beslediği sevgi ve muhabbet hiçbir zaman akamete uğramamış aksine daha da artarak bizlere olan sevgi ve muhabbetlerini her fırsatta dile getirmişlerdir. Özelde Ordu’lu hemşehrimiz değerli büyüğümüz tecrübesi, bilgi ve birikimi ,devlet adamı kimliği , adam gibi adam Ordu Milletvekilimiz Sn.Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un yeni Bakanlar Kurulunda yeniden görev verilmesi , Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev alması sevincimizi bir kat daha artırmıştır. Bölgemiz bir kere daha güçlü temsil ile Türkiye’de temsil makamında söz sahibi olmuş, Kültür ve Turizm Bakanı Ordu Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile birlikte Giresun Milletvekili Sayın Nurettin Canikli’nin Mili Savunma Bakanı olması, Eniştemiz Sayın Recep Akdağ’ın Başbakan Yardımcısı olması sevincimizi kat kat artırmıştır” dedi.

KÜLTÜR VE TURİZMİN BAŞKENTİ ORDU

Başkan Çelenk, “ne güzel tevafuk oldu ki; bir gün önce Ordu’nun turizm konusunda yaptığı atılımları kamuoyu ile paylaştık. Bir gün sonra Sayın Numan Kurtulmuş Kültür ve Turizm Bakanı olarak görevlendirildi. Ordu, Bakanımızın çalışmaları ile hem kültürde hem de turizmde Karadeniz’in başkenti olacağına inanıyorum. Zaten Ordu 15 yıldır AK Parti hükümetlerinde hep güçlü şekilde temsil edilmiştir. Yeni Bakanlar Kurulunun, İlimize, Ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa hayırlı olsun .Başarıları daim olsun. Allah cc. utandırmasın” dedi,

Başkan Çelenk, “bazı haber sitelerinde ve sosyal medya’da Sayın Numan Kurtulmuş’un görev değişikliğini farklı yöne çekerek olumsuz algı oluşturulması çok çirkin ve seviyesiz bir tutumdur. Bu art niyetli kişiler güneşi balçıkla sıvamaya kalkıyorlar Herkes haddini bilmelidir. Sosyal medyada bu gibi farklı art niyetli kişilere itibar edilmemesini Ordu kamuoyundan bekliyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: