• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Başkan Çamyar Ramazan Sofrasında Hemşehrileriyle Buluştu

Başkan Çamyar Ramazan Sofrasında Hemşehrileriyle Buluştu

Ünye Belediyesi’nin Ramazan sofrası her akşam dolup taşıyor. Ünye Belediyesi’nin kurduğu son derece modern ve hijyenik mutfakta hazırlanan günlük 3 çeşit yemek, her gün bin 100 kişiye ulaştırılıyor. Bu yemeklerden 600’ü Ramazan sofrasında dağıtılırken, 500’ü ise ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine götürülüyor. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’da iftarını Ramazan sofrasında açtı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen ve […]

Ünye Belediyesi’nin Ramazan sofrası her akşam dolup taşıyor. Ünye Belediyesi’nin kurduğu son derece modern ve hijyenik mutfakta hazırlanan günlük 3 çeşit yemek, her gün bin 100 kişiye ulaştırılıyor.

Bu yemeklerden 600’ü Ramazan sofrasında dağıtılırken, 500’ü ise ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine götürülüyor.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’da iftarını Ramazan sofrasında açtı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen ve sohbet eden Başkan Çamyar, daha sonra tezgâhın başına geçerek yemek dağıtımında bulundu.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimi Ramazan etkinlikleri ile ilçemizde farklı bir atmosferin oluşmasını sağlıyoruz. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın en üst seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi. Bizlerde hemşerilerimize Ünye Belediyesi ve hayırseverlerimizin katkılarıyla iftarda sıcak yemek hazırlıyoruz. Ramazan soframızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanı sıra, öğrencilerimiz ve iftara yetişemeyen hemşerilerimiz de oruçlarını açıyorlar. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır