• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Başımıza İcat Çıkaranlar Açıklandı

Başımıza İcat Çıkaranlar Açıklandı

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitede öğrenim gören yetenekli öğrencilere yönelik düzenlenen “Başımıza İcat Çıkar” yarışmasının ön değerlendirme sonuçları açıklandı. 36 proje, final değerlendirmesine katılmaya hak kazandı. YARIŞMAYA 499 PROJE BAŞVURDU Yetenekli öğrencileri bilimsel araştırmalara yöneltip, onların yenilikçi projeler üretmesini sağlamak ve geleceğin bilim insanları olarak yetişmesine katkı sunmak amacıyla ilk kez […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitede öğrenim gören yetenekli öğrencilere yönelik düzenlenen “Başımıza İcat Çıkar” yarışmasının ön değerlendirme sonuçları açıklandı. 36 proje, final değerlendirmesine katılmaya hak kazandı.
YARIŞMAYA 499 PROJE BAŞVURDU
Yetenekli öğrencileri bilimsel araştırmalara yöneltip, onların yenilikçi projeler üretmesini sağlamak ve geleceğin bilim insanları olarak yetişmesine katkı sunmak amacıyla ilk kez düzenlenen yarışmaya 499 proje ile katılan öğrenciler büyük bir ilgi gösterdi.
36 PROJE FİNALE KALDI
06 Mart 2017 Pazartesi günü başvuruların sona ermesiyle birlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Üniversitesi ve Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 36 proje, ön elemeyi geçerek final değerlendirmesine katılmaya hak kazandı.
PROJELER SANAT GALERİSİNDE SERGİLENECEK
Finale kalan projeler arasında 8-9 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak değerlendirme sonucunda dereceye giren projeler belirlenecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde 10 Mayıs 2017 tarihinde saat 14.00’te yapılacak törenle yarışmada finale kalan projeler sergilenecek ve dereceye giren proje sahiplerine ödülleri verilecek.
BAŞIMIZA İCAT ÇIKAR YARIŞMASI SERGİLENMEYE UYGUN GÖRÜLEN PROJELER LİSTESİ  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır