• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ordu’ya Geliyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ordu’ya Geliyor

Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü ve AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 16 ve 17 Haziran tarihleri arasında Ordu’ya geliyor. 16 Haziran Cuma günü sabah uçağı ile Ordu ‘ya gelecek olan Kurtulmuş, İlk olarak Belediye Başkanları ile toplantı yapacak. Daha sonra Valilik Toplantı salonunda İl Koordinasyon Toplantısına katıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz Demokrasi […]

Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü ve AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 16 ve 17 Haziran tarihleri arasında Ordu’ya geliyor.

16 Haziran Cuma günü sabah uçağı ile Ordu ‘ya gelecek olan Kurtulmuş, İlk olarak Belediye Başkanları ile toplantı yapacak. Daha sonra Valilik Toplantı salonunda İl Koordinasyon Toplantısına katıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz Demokrasi Meydanında vereceği İftar yemeğine katılacak.

Teravih namazından sonra Fatsa’ya hareket edecek olan Kurtulmuş, Fatsa belediyesinin organize ettiği Sahur programına katılacak, Kurtulmuş sahurdan sonra Ünye’ye hareket edecek ve geceyi Ünye’de geçirecek.

Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözcüsü Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 17 Haziran Cumartesi günü ilk olarak AK Parti İlçe Başkanları ile toplantı yapacak. Kurtulmuş daha sonra Yerel TV de canlı yayın konuğu olacak ve Büyükşehir Belediyesinin Ünye İftar programına katılı, teravih namazını Ünye de kıldıktan sonra aynı gece İstanbul’a hareket edecek.kaynak:orducu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır