• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ORİMDER ) tarafından TEOG sınavında başarı gösteren 13 öğrenci için düzenlenen ödül programına katıldı. Altınordu Belediyesi meclis toplantı salonunda düzenlenen programa Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, ORİMDER Başkanı Recep Azaklı, ORİMDER yönetimi,Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler katıldı. “15 […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ORİMDER ) tarafından TEOG sınavında başarı gösteren 13 öğrenci için düzenlenen ödül programına katıldı.

Altınordu Belediyesi meclis toplantı salonunda düzenlenen programa Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, ORİMDER Başkanı Recep Azaklı, ORİMDER yönetimi,Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

“15 Temmuz Bu Ülke İçin Tarihi Bir Dönüm Olmuştur”

Ödüllendirmenin bir başarının gereği olduğunu ifade eden Başkan Engin Tekintaş” Her başarının arkasında öğrencilerimizin aldığı eğitim ve aileleri vardır. Ben bugün burada olan bütün öğrencilerimizin gelecekleri için çok çalıştıklarını biliyorum” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti ” Öncelikle bu başarının gerçekleşmesinde emeği olan Öğretmenlerimizi ve aileleri tebrik ediyorum.Sınavda aldığınız başarılı sonucu hem hayatınıza hem gelecekteki hazırlık yapacağınız çalışmalara hem de başarınıza yansıması için çok çalışmanız gerektiği ortadadır.Çalışmanızı sadece bireysel olarak değil milletmize yarar sağlayacak çalışmalar ortaya koymalısınız. Biliyorsunuz, ülkemiz için 15 Temmuz tarihi bir dönüm noktası olmuş ve Milletimiz, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ülkemize kast eden hainleri bertaraf etmiş ve bu aziz milletimize bir kez daha şanlı bir tarih yazmasına vesile olmuştur. Siz değerli gençlerimiz bu gerçekleri görerek ve bilerek gelecek yıllara bu gerçekleri unutmayarak hazırlanacaksınız. Ben bir kez daha TEOG sınavında başarılı olan siz öğrencilerimiz başta olamak üzere bütün öğrencilerimiz tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Program da bir konuşma yapan ORİMDER Başkanı Recep Azaklı ” Dernek olarak dün olduğu gibi bundan sonra da eğitime önem vereceklerini ifade ederek, İlimiz genelinde eğitimde başarıyı artırmak için dernek olarak ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını” söyledi.

“Dernek Olarak Eğitime Önem Veriyoruz”

ORİMDER Başkanı Recep Azaklı sözlerine şöyle devam etti ” Altınordu imam hatip okulunda öğrenim gören öğrencilerimizden TEOG sınavında gösterdikleri üstün başarıdan dolayı kutluyorum. Okulumuzda öğrenim gören ve TEOG sınavında 120 ve aşağısı puan alan ilk 13 öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı hem ödüllendirmek, hem de onları daha da motive etmek için bu programı düzenledik. Bu program sayesinde hem öğrencilerimiz hem de onların değerli aileleri ile daha yakından tanışmak istedik.Bu yavrularımız geleceğimiz olan çocuklarımızdır. Onların bu başarısı siz aileleri ne kadar sevindiriyorsa, bizleri de bir okadar sevindiriyor. Dernek olarak bu çalışmamızı bundan sonraki dönemlerde yapılacak olan sınavlarda da devam ettireceğiz. Bizlere bu akşam ev sahipliği yapan değerli Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a ve başkan yardımcılarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır