• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Bakan Kurtulmuş, Zorlukları Millet Olarak Bir Arada Durarak Atlatacağız

Bakan Kurtulmuş, Zorlukları Millet Olarak Bir Arada Durarak Atlatacağız

Bakanlar Kurulunda yapılan revizyonundan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı görevine getirilen ve ilk yurt içi ziyaretini memleketi Ordu’ya yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş AK Parti Ordu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda yaptığı konuşmada, kabine revizyonu sonrasında devir teslimlerin ardından, ilk ziyaretini memleketi Ordu’ya yaptığını, bundan da çok büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Türkiye’nin her […]

Bakanlar Kurulunda yapılan revizyonundan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı görevine getirilen ve ilk yurt içi ziyaretini memleketi Ordu’ya yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş AK Parti Ordu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda yaptığı konuşmada, kabine revizyonu sonrasında devir teslimlerin ardından, ilk ziyaretini memleketi Ordu’ya yaptığını, bundan da çok büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Türkiye’nin her alanda zor bir süreçten geçtiğini bildiren Kurtulmuş, bunların da sadece ülke içinde değil, ülkenin çevresinden ve küresel birtakım gelişmelerden kaynaklandığını ifade etti.
Bakan Kurtulmuş, bu zorlukların hepsini millet olarak bir arada durarak atlatacaklarını vurguladı.
Türkiye’nin 2019’da önce yerel seçimleri yapacağını, ardından bir sandıkta milletvekillerini bir sandıkta da cumhurbaşkanını seçeceğini anımsatan Kurtulmuş, “Dolayısıyla hükümet olarak 2019 için millete verdiğimiz sözleri yerine getirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.” diye konuştu.
ORDU’DA DA BU HİZMETLERİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YAPACAĞIZ SÖYLEDİ:
“Milletin bize vermiş olduğu bu emaneti 2019’a kadar götürüp 2019’da millete emanetini iftiharla vereceğiz. Millet daha sonra ne takdir ederse o devam edecek. Bu tür yerler, kamu görevleri, ister seçilmiş ister atanmış olun, nihayetinde bakan olmak, milletvekili olmak, vali ya da il müdürü olmak, milletin bize tevdi etmiş olduğu sorumluluklardır. Hepimiz aslında millete karşı sorumluyuz. Nihayetinde hepimiz Allah’a karşı sorumluyuz. Her günümüzde, her işimizde bu sorumluluk içerisinde hareket edeceğiz.”
Herkesin kendi sorumluluğuna en iyi şekilde sarılması, milletin verdiği emaneti en güçlü şekilde taşıması gerektiğini aktaran Kurtulmuş, önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönem de daha da artan bir motivasyonla Ordu için ne gerekiyorsa, bunun yerine getirileceğini bildirdi.
2019’a kadar kalan süre içerisinde üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceklerine işaret eden Numan Kurtulmuş, “Milletin hayrına olan, ilimizin, milletimizin menfaatine olan hangi hizmet varsa bunlar için koşacağız.” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır