Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Avni Günay, 24 Haziran Seçimleri 2023 Hedeflerini Hızlandıracaktır.

Avni Günay, 24 Haziran Seçimleri 2023 Hedeflerini Hızlandıracaktır.
  • GENEL / SİYASET
  • 03 Mayıs 2018
  • Avni Günay, 24 Haziran Seçimleri 2023 Hedeflerini Hızlandıracaktır. için yorumlar kapalı
  • 625 KEZ OKUNDU

Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Avni Günay 24 Haziran seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “24 Haziran 2018 seçimleri, ülkemizin yeni hedeflerini gerçekleştirmesinin önünü açacak çok önemli bir seçimdir. Bu seçimle birlikte 2023 hedeflerimizin gerçekleşmesi hızlanacaktır” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu Milletvekili Aday Adayı Avni Günay, 24 Haziran seçimleri ve aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. 24 Haziran seçimleri ile birlikte 2023 hedeflerinin hızlanacağını ifade eden Günay, “24 Haziran 2018 seçimleri ülkemizin yeni hedeflerini gerçekleştirmesinin önünü açacak çok önemli bir seçimdir. Bu seçimle birlikte 2023 hedeflerimizin gerçekleşmesi hızlanacaktır. 24 Hazirandan sonra ülkemizde uygulanmaya başlayacak Başkanlık sistemiyle birlikte hızlı ve etkin bir sistem karşımıza gelecek, yasama, yürütme ve yargı organları daha etkin bir şekilde işlevini yürütecek bu sayede demokrasimiz güçlenecektir” diye konuştu.

“TÜRKİYE YÖN VEREN BİR ÜLKE OLACAK”

24 Haziran seçimleri ile birlikte Türkiye’nin daha çok güçleneceğini ve yön veren bir ülke haline geleceğini aktaran Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Avni Günay, “24 Haziran seçimleri ülkemizin kaderi açısından da bir dönüm noktası olacaktır. Bu zamana kadar ülkemizi kuşatmak ve ülkemize yön vermek isteyen güçler bu seçimle birlikte yön verme ve istikamet belirleme heveslerinden vazgeçmek zorunda kalacaklardır. Artık Türkiye yön veren, belirleyen çok daha güçlü bir ülke olarak yoluna devam edecektir” şeklinde konuştu.

“ORDU’DA AK PARTİ’YE BÜYÜK TEVECCÜH VAR”

Aday Adaylığı sürecinde yaptığı gezileri ve izlenimlerini dile getiren Günay, Ordu’da Ak Parti’ye büyük bir teveccüh olduğu belirtti. Tüm Ak Parti teşkilatlarının seçime hazır olduğunu kaydeden Günay, “Bu seçimlerde, ülkemizde olduğu gibi Ordu ilimizde de Ak Parti’ye büyük bir teveccüh var. Partimize Milletvekili Aday Adaylığı için 68 kişi müracaatta bulunmuştur. Aday adayı olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Aday Adaylığımız sürecinde 19 ilçemizde bulunan Ak Parti teşkilatlarımızın tamamını ziyaret ettik. Parti teşkilatlarımızın tamamının mükemmel şekilde seçime hazır olduğunu gördük. Teşkilatlarımız da görev yapan, gönlüyle, yüreğiyle, zamanıyla karşılıksız bir şekilde çalışan Türkiye sevdalısı teşkilat mensuplarımıza yürekten şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“ORDU 24 HAZİRAN’DA RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A BÜYÜK BİR DESTEK VERECEK” 

24 Haziran seçimlerinde Ordu’nun Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir destek vereceğini vurgulayan Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Avni Günay, “24 Haziran seçimlerinde Ordu ilimiz, her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanı Adayımız, Genel Başkanımız Dünya Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir çoğunlukla destekleyecektir. Bu destek bu güne kadar olan desteklerin çok üzerinde olacaktır. 24 Haziran seçimleriyle ülkemiz üzerindeki kuşatmadan kurtularak daha da güçlenecektir ve hedeflerine daha hızlı yürüyecektir. Seçimlerin şimdiden ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.

AVNİ GÜNAY KİMDİR:

1971 yılında Ordu-Gölköy  İlçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Gölköy İlçesindeki okullarda tamamlayarak, 1988 yılında Gölköy İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu. 1992 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 1993 -2003 yılları arası Gölköy İlçesindeki okullarda öğretmenlik yaptı. 2003-2013 yılları arası Gölköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 4 yıl Şube Müdürlüğü, 6 yıl İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2014 yılından itibaren Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğünde, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Günay, 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı olmak üzere görevinden ayrılmıştır.
Avni Günay, evli ve 3 çocuk babasıdır.ordu haber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: