• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Altınordu’da Temizlik İşçileri Sertifikalı Oldu

Altınordu’da Temizlik İşçileri Sertifikalı Oldu

Altınordu’da mesleki eğitim kursunu başarıyla bitiren 41 temizlik işleri personeli, düzenlenen sertifika töreniyle belgelerini aldı. Altınordu Belediyesi, Altınordu ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen“ İş Kamyonu operatörlüğü” seminerini  başarıyla tamamlayan 41 kursiyer belgelerini aldı. Gerçekleştiriken sertifika törenine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Halk […]

Altınordu’da mesleki eğitim kursunu başarıyla bitiren 41 temizlik işleri personeli, düzenlenen sertifika töreniyle belgelerini aldı.

Altınordu Belediyesi, Altınordu ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen“ İş Kamyonu operatörlüğü” seminerini  başarıyla tamamlayan 41 kursiyer belgelerini aldı.

Gerçekleştiriken sertifika törenine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Zeki Özkan, Kurum Müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

 5554 sayılı mesleki yeterlilik kanunu uyarınca, kullanılan iş kamyonları şoförlerinin akredite olmuş kuruluşlar tarafından sertifikalandırılması zorunlu haline getirilmesi nedeni ile Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan 41 personel kursu başarı ile tamamladı.

Düzenlenen programda konuşan Başkan Engin Tekintaş, Altınordu belediyesi olarak her birimde kaliteyi yukarılara çıkarmak için gece-gündüz çalışıyoruz, dedi

Başkan Tekintaş açıklamasına şöyle devam etti “ Belediyemizin hangi alanında görev yapıyorsak, bize verilen görev ve sorumluluk çerçevesinde en iyiyi başarabilmek ve işin sonunda eve giderken gönül rahatlığıyla gidebilmek hepimizin hedefidir.Ben tüm personelim bu şekilde davrandığını biliyorum. Bugün 41 arkadaşımız düzenlenen semineri başarı ile tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandılar. Ben öncelikle bu personellerimi kutluyor, diğer arkadaşlarımıza örnek olmasını istiyorum.Alınan bu sertifikanın ekip arkadaşlarımız için bir sertifikadan çok birer diploma olacağı kanısındayım. Her zaman hedefinizin en iyi olabilmek olması temennisi ile tüm ekip arkadaşlarımı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır