• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,31
 • BIST
  %0,17
Altınordu’da İşler Yolunda

Altınordu’da İşler Yolunda

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde başlatılan sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin en büyük mahallesi olan Akyazı mahallesinde başlatılan sıcak asfalt çalışması mahalle sakinlerinden tam not aldı. MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR Mahalle merkezi ve ara sokaklarda yapılan asfaltlama çalışmalarının kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini belirten […]

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde başlatılan sıcak asfalt çalışması devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin en büyük mahallesi olan Akyazı mahallesinde başlatılan sıcak asfalt çalışması mahalle sakinlerinden tam not aldı.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Mahalle merkezi ve ara sokaklarda yapılan asfaltlama çalışmalarının kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini belirten Akyazı mahallesi sakinleri, “ Altınordu ilçemizin en güzel mahallesi olan Akyazı mahallesinde Altınordu Belediyemizin yaptığı sıcak asfalt çalışması bizleri fazlasıyla memnun etti. Belediye ekiplerimizin sert kış sonrası bozulan yollarımızı zaman geçmeden yapması, bunun haricinde ara sokaklarda yapılan alt yapı çalışması sonrasında fazla zaman geçmeden yeniden asfalt ile kaplanması bizleri sevindirdi. Akyazı mahallesi adına başta Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a ve ekiplerine çok teşekür ediyoruz” diye konuştular.

“YILMADAN VE YORULMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

İlçe genelinde çalışmaların Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde yürütüldüğünü söyleyen Başkan Engin Tekintaş “ Altınordu ilçemizde, Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile yürüttüğümüz sıcak asfalt çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti. “ Altınordu ilçemizde Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile yürüttüğümüz sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Akyazı mahallesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Altınordu Belediyesi olarak bizim hedefimiz belli, ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek. Onun içinde ekip arkadaşlarımız ile var gücümüz ile çalışmalara devam ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların milletimizden büyük destek gördüğünün farkındayız. Bu destek ve güven ile yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz” dedi.

“ÇALIŞMALAR GECE-GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR”

Çalışmaların gece-gündüz demenden sürdüğünü ifade eden Başkan Engin Tekintaş açıklamalarına şöyle devam etti. “Gerek Altınordu Belediyemiz, gerekse Ordu Büyükşehir Belediyemizin ilçemiz genelinde yaptığı çalışmalar gece-gündüz demenden devam ediyor. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ekip arkadaşlarımızı bir kez daha canı gönülden kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır