• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Altınordu’da Hedef 2017-2018 Yıllarında 95 Km Beton Yol

Altınordu’da Hedef 2017-2018 Yıllarında 95 Km Beton Yol

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Muhtarlarla 2017 yılının ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi. Altınordu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, 92 Mahalle Muhtarı ve Birim Müdürleri katıldı. Milletin huzuru ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Dış mahallelerimizde […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Muhtarlarla 2017 yılının ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi.
Altınordu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, 92 Mahalle Muhtarı ve Birim Müdürleri katıldı.
Milletin huzuru ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Dış mahallelerimizde başlattığımız beton yol çalışmasının 2017-2018 yıllarında devam edeceğini” söyledi.
Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti ” Ekibimizle birlikte mesai gözetmeksizin çalışıyoruz. Tek hedefimiz var. O da gelecek nesle yaşanabilir bir Altınordu teslim etmektir. Hayata geçirdiğimiz beton yol, sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışması bizim gelecek adına yapacağımız çalışmalara ışık tutacak olan çalışmalardır. Bunu başarılı bir şekilde milletimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Mart yerel seçimlerinde milletimize söz verdiğimiz beton yol çalışmasına 2017-2018 yıllarında da ara vermeden devam edeceğiz. Bizim tek derdimiz millet. Biz milletimizin refahı ve mutluluğu için çalışıyoruz” dedi
“2017-2018 Yıllarında 95 Km’lik Beton Yol Yapacağız”
Altınordu Belediyesi tarafından başlatılan beton yol çalışmasına aralıksız devam edeceklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş ” Milletimize verdiğimiz en büyük sözlerden birisi olan beton yol projemize devam ediyoruz. Belediye olarak 2017-2018 yılları içerisinde toplam da 95 Km’lik beton yol çalışmasını hayata geçireceğiz. Dış mahalleler başta olmak üzere yapacağımız bu çalışma neticesinde milletimizin yol problemini ortadan kaldırmış olacağız. Hedefimiz 30 Mart yerel seçimlerinde milletimize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmek olacaktır” dedi.
“Belediye-Millet İşbirliği İle 25 Km’lik Beton yol Yapacağız”
Beton yol çalışmasında sadece bununla kalmayacaklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş ” Mahalle muhtarlarımız ile görüşeceğiz. Onların talepleri doğrultusunda kendilerine, Belediye-Millet işbirliği ile malzeme desteği vereceğiz.Muhtarlarımız ise bu malzemeleri alarak mahallelerinde ihtiyaç duydukları yollarda beton yol çalışması yapacaklar. Bu projemiz de toplam 25 Km’lik bir yol ağını beton ile kaplayacağız”şeklinde konuştu.
2017 Muhtarla istişare toplantısı, daha sonra muhtarların soru ve istekleri ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır