• DOLAR
  %1,65
 • EURO
  %2,94
 • ALTIN
  %2,26
 • BIST
  %0,51
Altınordu’da Geleceğin Futbolcuları Yetiştiriliyor

Altınordu’da Geleceğin Futbolcuları Yetiştiriliyor

Altınordu Belediyesi Yaz Futbol Okulu, kapılarını geleceğin futbolcuları için açtı. Altınordu Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, çocukların yaz tatilini iyi değerlendirmesi, futbola ilgisi olanların keşfedilmesi için geçmiş yıllarda uygulamaya koyulan yaz futbol okulu çalışmalarının başladığı belirtildi. Durugöl çim sahada çalışmalarına başlayan okula, çocukların ilgisinin yoğun olduğuna işaret edilen açıklamada, 45 gün sürecek olan okulda başarılı futbolculara […]

Altınordu Belediyesi Yaz Futbol Okulu, kapılarını geleceğin futbolcuları için açtı.

Altınordu Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, çocukların yaz tatilini iyi değerlendirmesi, futbola ilgisi olanların keşfedilmesi için geçmiş yıllarda uygulamaya koyulan yaz futbol okulu çalışmalarının başladığı belirtildi.

Durugöl çim sahada çalışmalarına başlayan okula, çocukların ilgisinin yoğun olduğuna işaret edilen açıklamada, 45 gün sürecek olan okulda başarılı futbolculara lisans çıkarılacağı vurgulandı.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, gerçekleşen antrenmanı yerinde takip ederek, geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için belediye olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini aktardı.

Okulun, ilçeye hayırlı olmasını dileyen Tekintaş, “Bugün itibari ile başlayan yaz futbol okulumuzda ilk etapta 72 öğrencimiz kurs görüyor. Bu rakamın ilerleyen günlerde artmasını bekliyorum. Altınordu Belediyesi olarak sadece şehrimizin gelişimi için çalışmıyoruz. Şehrimizde yaşayıp geleceğimiz olacak çocuklarımız için de çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor, bu okulumuz da bunlardan bir tanesidir.” ifadelerini kullandı.

Tekintaş, okula gelecek öğrencileri, iki otobüsün her gün evlerinden alıp antrenman sonrasında yine evlerine ücretsiz bırakılacağını bildirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır