• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,24
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,17
Altınordu Belediyesi’nden Soğuk Günlerde Sıcak İkram

Altınordu Belediyesi’nden Soğuk Günlerde Sıcak İkram

Altınordu Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında “Çorba İkramı” devam ediyor. Altınordu Belediyesi’nce ilçede kurulan Çarşamba, Cuma ve Cumartesi pazarlar yerlerinde sabahın erken saatinden itibaren vatandaşlara çorba ikram ediliyor. “ÖĞRENCİLER UNUTULMADI” Altınordu Belediyesi vatandaşlara şehrin değişik mahallelerinde kurulan pazarlarda çorba ikramında bulunurken Ordu Kültür Sanat Merkezi içerisin de bulunan Gazi Halk Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrencilere […]

Altınordu Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında “Çorba İkramı” devam ediyor.

Altınordu Belediyesi’nce ilçede kurulan Çarşamba, Cuma ve Cumartesi pazarlar yerlerinde sabahın erken saatinden itibaren vatandaşlara çorba ikram ediliyor.

“ÖĞRENCİLER UNUTULMADI”

Altınordu Belediyesi vatandaşlara şehrin değişik mahallelerinde kurulan pazarlarda çorba ikramında bulunurken Ordu Kültür Sanat Merkezi içerisin de bulunan Gazi Halk Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrencilere her gün öğlen vaktinde sıcak çorba ikram ediyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “BU PROJELERİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, uygulamadan vatandaşların memnuniyet duyduğunu belirtirken, yaptığı konuşmada “Hava şartlarına baktığımız zaman kış günlerini yaşıyoruz. Havanın soğuk olduğu bu günlerde özellikle pazar yerlerimizde, ürettikleri ürünleri satmak için sabahın erken saatinde mahallerinden merkeze inen pazarcı esnafımıza sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yılda özellikle kışın sıcak çorba ikramında bulunmaya devam ediyoruz. Bunun yanında kütüphanede ders çalışan öğrenci kardeşlerimize çorba ikram ediyoruz. Bu çalışmaları yerine getirmek zorundayız. Bundan sonraki süreçte de bu uygulamalara devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır