• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,24
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,17
Altınordu Belediyesi’nden Eğitime Destek Sürüyor

Altınordu Belediyesi’nden Eğitime Destek Sürüyor

Altınordu Belediyesi eğitime verdiği destek kapsamında Bayadı İlk ve Ortaokulu bahçesinde çocuklar için oyun parkı kurdu. Altınordu Belediyesi eğitime verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. Öğrencilere ve okullara her fırsatta destekte bulunan Altınordu Belediyesi bu kapsamda daha önce çevre düzenlemesi ve sıcak asfalt çalışmasının yapıldığı Bayadı İlk ve Ortaokulu bahçesine çocuklar için oyun parkı kurdu. Altınordu […]

Altınordu Belediyesi eğitime verdiği destek kapsamında Bayadı İlk ve Ortaokulu bahçesinde çocuklar için oyun parkı kurdu.

Altınordu Belediyesi eğitime verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor. Öğrencilere ve okullara her fırsatta destekte bulunan Altınordu Belediyesi bu kapsamda daha önce çevre düzenlemesi ve sıcak asfalt çalışmasının yapıldığı Bayadı İlk ve Ortaokulu bahçesine çocuklar için oyun parkı kurdu. Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından çeşitli oyun elamanlarının montajının yapıldığı okulda, öğrenciler oyun parkının sevincini yaşadı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇOCUKLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÖZEL BİR ALAN İNŞA ETTİK”

Konuya ilişkin açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, eğitime önem verdiklerini söyledi. Bayadı İlk ve Ortaokulunda yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Tekintaş, “Bayadı İlk ve Ortaokulu bizim çok önem verdiğimiz o bölgenin önemli okullarından bir tanesi. Taşımalı eğitimle çevre mahallelerden gelen öğrencilerin toplandığı bir alan. Bu alanda daha önce çevre düzenlemesini, asfalt çalışmasını, beton duvarlarını ve basketbol potalarını yaptık. Şimdi ise yapılan çalışmalar ile çocuk oyun parkını Bayadı Ortaokulumuza kazandırıyoruz. Yapılan çalışmalar ile oturma grupları ile güzel bir alan ortaya çıktı. Çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

OKUL MÜDÜRÜ BAŞTUĞ,  BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Bayadı İlk ve Ortaokuluna yapılan destekleri ve son olarak inşa edilen oyun parkı hakkında açıklamalarda bulunan Bayadı İlk ve Ortaokulu Müdürü Hüseyin Baştuğ, “Altınordu Belediyesi tarafından okulumuza büyük destek veriliyor. Daha önce zemini, çevre düzenlemesi ve duvarları yapılan okulumuzda şimdide Altınordu Belediyesi tarafından altı kauçuk ile kaplanan oyun parkı inşa ediliyor. Bu tür destekleri bizden esirgemeyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Okul çevresinde yapılan düzenlemelerden ve son olarak kurulan oyun parkından memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler ise Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır