• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Altınordu Belediyesi Yılın Annesini Seçti

Altınordu Belediyesi Yılın Annesini Seçti

Altınordu Belediyesi tarafından “14 Mayıs Anneler Günü” olması nedeniyle program düzenledi.          Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın eşi Münire Tekintaş’ın ev sahipliğinde Altınordu Belediyesi’nde düzenlenen programa , Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Altınordu Belediye Başkanı Yardımcıları Aydın Şaşmaz’ın eşi Gül Şaşmaz, Fatih Evli’nin eşi Tuğba Evli, Şehit Anneleri, […]

Altınordu Belediyesi tarafından “14 Mayıs Anneler Günü” olması nedeniyle program düzenledi.

         Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın eşi Münire Tekintaş’ın ev sahipliğinde Altınordu Belediyesi’nde düzenlenen programa , Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Altınordu Belediye Başkanı Yardımcıları Aydın Şaşmaz’ın eşi Gül Şaşmaz, Fatih Evli’nin eşi Tuğba Evli, Şehit Anneleri, İlçe Belediye Başkanlarının eşleri, Meclis Üyelerinin eşleri, Muhtarlar ve eşleri, çok sayıda bayan katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “BUGÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLAMALIYIZ”

 Programda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Annelerimizi bugün değil, her zaman hatırlamalıyız” dedi.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada; “Bu güzel günde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. 14 Mayıs’ın annelerimize armağan edilmiş bir gün olması nedeni ile sizler ile bir arada olmak bizleri mutlu etti. Öncelikle annelerimizi sadece bugün de değil, her zaman hatırlamak onların her zaman yanında olmak bizler için önemli. Doğumdan ölüme kadar annelerimizin gözünde hep çocuk olduk, onlar bizlere her zaman destek verirken bizim de onları yılda sadece bir kere değil, her zaman yanlarında olarak desteğimizi vermemiz gerekir. Ben öncelikle bugün bu özel programa katılan siz değerli hanım kardeşlerimize çok teşekkür ediyor, Bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

MÜNİRE TEKİNTAŞ: “İNSANIN YAŞI KAÇ OLURSA OLSUN BİR ANNEYE İHTİYACI VARDIR”

Aile birliğinin tesis edilmesinde, çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir ortamda yetişmesinde, en temel rolü üstlenen biz annelerin olduğunun altını çizen Münire Tekintaş, “Varlıkları ile güç kattıkları evlatları için her zaman sığınabilecekleri sıcak bir kucaktır Annelerimiz. Yeri gelir, Tüm işlerini, Tüm Sıkıntılarını bir kenara bırakır; sıcacık bir tas çorba olup, evlatlarının boğazlarından akarlar, yeri gelir buz gibi suda ıslatılmış bir bez olup, yavrularının alınlarını serinletirler ve yeri gelir tüm varlıkları, anlayışlı bir bakıştan, hoş bir gülümseyişten ibaret olur.Tüm anneler yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır gibi erdemlerle hayatımıza ışık tutmaktadır.Onların merhameti tüm dünyayı bir koza gibi sarıp sarmalar.Anne öyle bir varlıktır ki, yanınızda olduğunu bilmeniz bile size tarifi mümkün olmayan bir huzur verir. Unutmamalıyız ki, bir insanın yaşı kaç olursa olsun, her zaman bir anneye ihtiyacı vardır.Bu duygu ve düşünce doğrultusunda annelerimizi, hayatımızda hak ettikleri yerde, değerli bir emanet gibi taşımalıyız” diye konuştu.

YILIN ANNESİ HATİCE YAVUZ

Konuşmaların ardından Altınordu Belediyesi tarafından 15 Temmuz şehidi Birol Yavuz’un eşi Hatice Yavuz yılın annesi seçildi. Duygusal anların yaşandığı hediye töreninde “15 Temmuz’un asla unutulmadığını ve aradan yüz yıllarda geçse unutulmayacağı vurgulandı.

Daha sonra etkinlik kokteyl ile sona erdi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır