Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Altınordu Belediyesi Uzun Vadeli Çalışmalara İmza Atıyor

Altınordu Belediyesi Uzun Vadeli Çalışmalara İmza Atıyor
  • GENEL / SİYASET
  • 06 Mart 2018
  • Altınordu Belediyesi Uzun Vadeli Çalışmalara İmza Atıyor için yorumlar kapalı
  • 246 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi ulaşımda sorunları ortadan kaldırmak ve ilçeye uzun vadeli hizmetler kazandırmak adına yürüttüğü çalışmalara devam ediyor.

Altınordu Belediyesi ulaşım alanında ilçe genelinde sürdürdüğü sıcak asfalt, beton yol, ‘V’ kanal, baskı beton kaldırım ve yağmur suyu hattı gibi birçok alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehrin birçok noktasında sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Altınordu Belediyesi bu kapsamda Durugöl Mahallesinde yürüttüğü çalışmalara da hız kesmeden devam ediyor. Dayanıklı ve uzun vadeli hizmetler yapmaya özen gösteren Altınordu Belediyesi, sıcak asfalt öncesi gerçekleştirilen alt yapı işlemlerine de büyük önem veriyor.

KALICI HİZMETLERLE ŞEHİR MODERNLEŞİYOR

Altınordu Belediyesi tarafında Durugöl Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarında parke söküm işleminin ardından yağmur suyu hattı döşeme işlemlerine geçildi. Asfalt öncesi yapılan çalışmalar içerisinde önemli bir yere sahip olan yağmur suyu hattı işlemleri ise ekiplerin titiz çalışması ile gerçekleştiriliyor. Altınordu’ya kalıcı ve uzun vadeli hizmetler kazandıran Altınordu Belediyesi asfalt öncesi tüm bu işlemleri tamamladığı cadde ve sokaklarda ise sıcak asfalt döküm işlemini hayata geçirerek konforlu yollar inşa ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: