Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Altınordu Belediyesi Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Altınordu Belediyesi Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
  • EĞİTİM / GENEL
  • 09 Mart 2018
  • Altınordu Belediyesi Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için yorumlar kapalı
  • 407 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personellerine Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri kapsamında iş makinası operatörlerini kapsayan “Çok Tehlikeli Sınıf” eğitimi verildi.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalara aralıksız devam ederken bu çalışmaların yapılmasında emek harcayan personellerinde bilgilenmesine olanak sağlıyor. Personellerin daha donanımlı ve güvenli çalışması için Altınordu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde deneyimli iş güvenliği uzmanları tarafından personellere çeşitli konularda eğitimler veriliyor.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖRNEKLERLE ANLATILDI

Bu kapsamda Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen “Çok Tehlikeli Sınıf” eğitimi programına Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli teknik personeller, iş makinası operatörleri ve kamyon şoförleri katıldı. A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Perihan Şener tarafından verilen eğitimde güncel iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin yanı sıra geçmiş yıllarda yaşanan iş kazaları da görsel olarak personellere izletilerek bilgi sahibi olmalarına olanak sağlandı. İş makinaları kullanan ve dikkatin en üst seviyede olması gereken iş kollarında çalışan personellere verilen eğitimlerde kazaların en aza indirgenmesi ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulması için bilgiler verildi.

Çeşitli konularda verilen eğitimlerin ardından eğitimlere katılan personeller, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında birçok konuda bilgi sahibi olduklarını belirterek alınması gereken önlemler hakkında kendilerini geliştirdiklerini ifade ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: