• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Altınordu Belediyesi Minik Öğrencileri Ağırladı

Altınordu Belediyesi Minik Öğrencileri Ağırladı

Ordu’da özel bir okulda eğitim gören minik öğrenciler derste gördükleri ‘Yerel Yönetimler’  konusu kapsamında Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret ederek belediyenin işleyişi hakkında bilgi aldı. Altınordu ilçesinde özel bir okulda eğitimlerini sürdüren 4. sınıf öğrencisi 22 çocuk ve öğretmenleri Altınordu Belediyesini ziyaret etti. Sosyal Bilgiler dersi kapsamında işlenen ‘Yerel Yönetimler’ konusu kapsamında Altınordu Belediyesi’ne […]

Ordu’da özel bir okulda eğitim gören minik öğrenciler derste gördükleri ‘Yerel Yönetimler’  konusu kapsamında Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret ederek belediyenin işleyişi hakkında bilgi aldı.

Altınordu ilçesinde özel bir okulda eğitimlerini sürdüren 4. sınıf öğrencisi 22 çocuk ve öğretmenleri Altınordu Belediyesini ziyaret etti. Sosyal Bilgiler dersi kapsamında işlenen ‘Yerel Yönetimler’ konusu kapsamında Altınordu Belediyesi’ne gelen öğrenciler ilk olarak Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın misafiri oldu. Minik öğrencileri ağırlayan Başkan Tekintaş, öğrencilerin önceden hazırladıkları sorulara içtenlikle yanıt verdi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Bir öğrencinin, ‘Verdiğiniz sözleri yerine getirdiniz mi? soruna cevap veren Başkan Tekintaş, “Evet aday olduğumuz dönemde vatandaşa verdiğim sözler oldu. Şuan verdiğimiz sözlerin yüzde 70’e yakın bölümünü tamamlıyoruz. Geriye kalan iki yılda da geri kalanını tamamlayıp verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olacağız” dedi.

“MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZE BELEDİYENİN İŞLEYİŞİNİ ANLATIYORUZ”

Sosyal Bilgiler dersi kapsamında Altınordu Belediyesi’ni ziyaret eden minik öğrenciler ile bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ziyarette yaptığı konuşmada öğrencileri ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Belediye olarak bu tür öğrenci ziyaretlerine olanak verdiklerini ve öğrencilerin daha iyi öğrenmelerine katkı sunmak istediklerini aktaran Tekintaş, “Belediyemizde minik öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Aralıklı olarak belediyemize ziyarette bulunan öğrencilerimize belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler veriyoruz. Yaptıkları bu ziyaretlerle işleyişi yerinde görerek daha iyi öğrenmelerine olanak sağlıyoruz. Ben katılım gösteren tüm çocuklarımıza teşekkür ederken annelerinizin de Anneler Gününü kutluyorum” diye konuştu.

ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLER ZİYARETTEN MEMNUN

Öğrencileri ile birlikte Altınordu Belediyesi Hizmet Binasını ziyaret eden Öğretmen Deren Kır Ömeroğlu ders kapsamında yapılan bu tür ziyaretlerin verimli olduğunu belirterek Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini iletti. Öğrenciler ise konuşmasında Başkan Tekintaş’ın sordukları her soruyu cevap vermesi dolayısıyla çok şey öğrendiklerini dile getirdiler.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret eden çocuklar daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz öncülüğünde Altınordu Belediyesi Hizmet Binası’nı gezerek belediye çalışmalarını yerinde gördü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır