• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Akkuş’ta Üreticiler ve Muhtarlar Bilgilendirildi

Akkuş’ta Üreticiler ve Muhtarlar Bilgilendirildi

Akkuş İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda üreticilere ve muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı. Akkuş İmam Hatip Anadolu Lisesi toplantı salonunda geçekleştirilen toplantıya Kaymakam Hakan BALSÜZEN, Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, kurum amirleri, muhtarlar ve üreticilerimiz katılmıştır. Programda Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütleme Şube Müdürlüğünden Ziraat Mühendisi Ünal SEVİM, bireysel […]

Akkuş İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda üreticilere ve muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Akkuş İmam Hatip Anadolu Lisesi toplantı salonunda geçekleştirilen toplantıya Kaymakam Hakan BALSÜZEN, Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, kurum amirleri, muhtarlar ve üreticilerimiz katılmıştır.

Programda Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütleme Şube Müdürlüğünden Ziraat Mühendisi Ünal SEVİM, bireysel sulama sistemleri ve Bakanlığın uygulamış olduğu teşvik ve desteklemeler hakkında bilgi verdi.

Ardından Akkuş İlçe Müdürü Serdar ÇİNİCİOĞLU; İlçe Müdürlüğü çalışmaları, ilçede yaşanan tarım ve hayvancılık ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri ile 2017 yılında yapmayı hedefledikleri çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuştur.

Sunumların ve konuşmaların ardından İlçe Tarımını geliştirmek adına yapılabilecekler hakkında yapılan karşılıklı görüş alışverişi ve soruların cevaplandırılması ile toplantı son bulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır