• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Akkuş Belediyesi Bem-Bir-Sen ile Toplu Sözleşme Yaptı

Akkuş Belediyesi Bem-Bir-Sen ile Toplu Sözleşme Yaptı

Akkuş Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında toplu iş sözleşmesi yapıldı. Karşılıklı mutabakat sonucu yapılan sözleşmeyi Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ile Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar imzaladı. İmza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar, “Belediye başkanıma yaklaşımı ve memurunu gözetmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ki tüm görüşmelerimiz olumlu geçti, isteklerimiz karşılandı. Son […]

Akkuş Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında toplu iş sözleşmesi yapıldı.

Karşılıklı mutabakat sonucu yapılan sözleşmeyi Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ile Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar imzaladı.

İmza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar, “Belediye başkanıma yaklaşımı ve memurunu gözetmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ki tüm görüşmelerimiz olumlu geçti, isteklerimiz karşılandı. Son sözleşmede tarafların memnun olduğu bir sözleşme oldu” dedi.

Belediye Başkanı İsa Demirci ise konuşmasında,  “Bu güne kadar alın teriyle çalışan, gayret gösteren ve emek harcayanın hep yanında olduk. Belediye olarak memurumuzla ve  işçimizle bir bütünüz. Ortada bir başarı varsa bu başarı hepimizin. Yapılan sözleşme ile memurumuzun beklentisini karşıladığımız inancındayız. İki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır