• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Ak Parti Ordu İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Ordu İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ak parti Ordu İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Av. Uğur Çelenk başkanlığında gerçekleştirildi… İlçe başkanları toplantısı İl başkanı Av.Uğur Çelenk Başkanlığında, İl Koordinatörü Nevşehir Eski Milletvekili Rıdvan Köybaşı himayesinde ,İl başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 4 Temmuz tarihinde başlayan 6.olağan Kongre süreci ile ilgili hazırlıklar, yol haritası ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Berberlik Gününün 1. Yılında […]

Ak parti Ordu İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Av. Uğur Çelenk başkanlığında gerçekleştirildi…
İlçe başkanları toplantısı İl başkanı Av.Uğur Çelenk Başkanlığında, İl Koordinatörü Nevşehir Eski Milletvekili Rıdvan Köybaşı himayesinde ,İl başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 4 Temmuz tarihinde başlayan 6.olağan Kongre süreci ile ilgili hazırlıklar, yol haritası ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Berberlik Gününün 1. Yılında yapılacak etkinlikler gözden geçirildi.

Ak Parti İl Başkanı Av.Uğur Çelenk ,toplantıdan önce yaptığı açıklamada , AK PARTİ’de Belde, İlçe ve İl Teşkilatları için 6.olağan Kongre sürecinin başladığını ifade ederek, 5 kongresini büyük bir titizlik ve erdemlikle tamamlayan AK PARTİ 6.olağan kongresini de aynı titizlik ve erdemlik içinde tamamlayacağını ifade ederek , AK PARTİ Türk siyasetine yeni bir soluk , yeni bir hareket ve kalite getirmiştir dedi.

Başkan çelenk, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız açıkça ifade ettiler , metal yorgunluğu olanlar var ise önce kendi nefsimden başlayarak , daha sonra en alt birim olan delegelerimizi daha sonra , mahalle teşkilatlarımızı, sandık kurullarımızı , kadın ve gençlik kollarımızı ve nihayetinde İlçe Teşkilatlarımızı değiştireceğiz 2019 ‘a % 100 başarı sağlayacak dinamik bir ekiple yola devam edeceğiz , bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunacağız, onları hayırla yad edeceğiz, hiçbir zaman vefasızlık göstermeyeceğiz . Ama varsa metal yorgunluğu olan hemen yeni ekiple nöbet değişimine gideceğiz 2023 Büyük ve Yeni Türkiye’ye hedefine az kaldı , onun için İhvan Lideri Şehit Hasan El Benna’nın dediği gibi “yarınlar yorgun olanların değil rahatından vazgeçenlerin olacaktır” şeklinde konuştu.

Çelenk 15 Temmuz gecesi Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanında etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “15 Temmuz gecesi Demokrasi nöbeti tutacağız, tüm hemşehrilerimizi etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır