Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

AK Parti Altınordu’da , Av.Dursun Kurucu’ya Emanet Edildi

AK Parti Altınordu’da , Av.Dursun Kurucu’ya Emanet Edildi
  • GENEL / SİYASET
  • 13 Mart 2018
  • AK Parti Altınordu’da , Av.Dursun Kurucu’ya Emanet Edildi için yorumlar kapalı
  • 333 KEZ OKUNDU

AK Parti Altınordu Teşkilatının 2.olağan Kongresi Kültür Sanat Merkezinde yapıldı.Kongreye ,Mileltvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Başkanı Av.Uğur Çelenk , STK temsilcileri ile partililer ve Altınordu halkı katıldı.

Kongrenin açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İbrahim Hekim, kongreler bir partinin yenilenme gelecek vizyonunu belirleme ,bir önceki yönetimde metal yorgunluğu varsa bu kardeşlerimizi dinlendirme ,bir üst göreve hazır olan arkadaşlarımızın o görevlere yönlendirebileceğimiz dönemlerdir dedi.

Başkan İbrahim Hekim , yeni seçilecek yönetim kuruluna seslenerek , bugün 2.olağan ilçe kongremizde seçilecek yeni ilçe yönetimimiz 2019 Mart ayında yapılacak yerel yönetimler seçimleri ile, aynı yıl 3 Kasım’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve milletvekilliği seçimlerine hazırlanacaktır . milletçe 16 yıldır gösterdiğimiz çabaların emeklerin sandıktan çıkacak güçlü bir millet iradesine ülke olarak ihtiyacımız olduğu kuşkusuzdur. iç ve dış şer Odaklarının güçsüz bir Türkiye özlemi Ortadoğu’nun kan Gölü’ne döndüğü günümüzde daha çok kararlı ve birlikte yürümek zorundayız ifadesini kullandı.

2019 HEM ÜLKEMİZ HEM DE BÖLGEMİZ İÇİN YEPYENİ BİR DÖNEMİN KAPISINI ARALAYACAK BİR YIL OLACAKTIR

İlçe Başkanı Hekim, 2019 hem ülkemiz hem de bölgemiz için yepyeni bir dönemin kapısını aralayacak bir yıl olacaktır. Çektiğimiz tüm sıkıntıları aşmak bir daha eski karanlık günlere dönmemek, emperyalist güçlerin kirli planını bozmak için bundan sonraki yapılacak seçimler çok önemli yer tutmaktadır. Aziz milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada liderimiz cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK partimize olan teveccühünü artırarak sürdüreceklerinden en ufak şüphemiz yok; yeter ki , bizler hata yapmayalım ve bölünmeyelim fitneye ,fesada, fırsat vermeden kardeşliğimizi birliğimizi bozmadan halkımızla birlikte yürümeye devam edelim dedi

Altınordu 2.olağan Kongresinin Divan Başkanlığını 22.23. Dönem Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, Divan başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Halil Öz, Katip Üyelikleri ise İl Başkan yardımcısı İL Sekreteri Bilal Azaklı , İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatun Öz , Gençlik Kolları Başkanı Adem çıtak yaptı.

” AK PARTİ Altınordu İlçesi Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu İlçe Başkanı Av.Dursun Kurucu , Yönetim Kurulu üyeleri, Adnan Çoban, Ahmet Akyurt, Uğur Yıldız,Ersin Şentepe, Özcan Tiryaki, Elif Felek, Bahtiyar Kahveci , Kadir Binici, Umut Karakaya, Adem Çıtak , Necati Kılıç, Turan Karabulut, Mahmut Kara, Hasan Esat Şimşek, Abdullah Şensoy, Necmi Kara, Servet Altaş, Emine Ağca Sarı, Turgay Kalyoncu, H.Kemal Çelenk, Semih Tezcan, Cihan Erken, Büşra Avcı, Tolca ocak , İl delegeliklerine ise , 124 kişi seçildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: