• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
2017 Modelleri Görücüye Çıkıyor

2017 Modelleri Görücüye Çıkıyor

Ordu ve Giresun’da faaliyet gösteren Kuaför Neco, 2017 Saç ve Gelinlik Moda Defilesi düzenleyecek. Ordu ve Giresun’da düzenlenecek olan ünlü manken Tuğba Özay’ın da katılacağı defilenin gelirleri ise şehit ailelerine bağışlanacak. 1998 yılından itibaren Ordu’da hizmet veren Kuaför Neco, yaptığı ilklere bir yenisini daha ekleyecek. Yenilikçi uygulamalarıyla bilinen Kuaför Neco, Ordu’nun ardından Giresun’da da şube […]

Ordu ve Giresun’da faaliyet gösteren Kuaför Neco, 2017 Saç ve Gelinlik Moda Defilesi düzenleyecek. Ordu ve Giresun’da düzenlenecek olan ünlü manken Tuğba Özay’ın da katılacağı defilenin gelirleri ise şehit ailelerine bağışlanacak.

1998 yılından itibaren Ordu’da hizmet veren Kuaför Neco, yaptığı ilklere bir yenisini daha ekleyecek. Yenilikçi uygulamalarıyla bilinen Kuaför Neco, Ordu’nun ardından Giresun’da da şube açarak, Ordu’yu il dışında temsil eden firmaların arasına da ismini yazdırmıştı. Kuaför Neco, 20 Ocak Cuma günü Giresun’da, 22 Ocak Pazar günü ise Ordu’da 2017 Saç ve Gelinlik Moda Defilesi düzenleyecek. 2017 yılının yeni saç ve gelinlik modelleri bu defilede görücüye çıkacak. Defileye ünlü manken Tuğba Özay’da katılacak. Defileden elde edilen gelir ise şehit ailelerine bağışlanacak. Giresun’daki defile Cuma günü saat 19.00’da Alyans Düğün Salonu’nda gerçetleştirilecek. Ordu’daki defile ise pazar günü saat 19.00’da Anemon’da olacak. Ordu’daki defile Kuaför Neco’nun sosyal medya hesaplarından da canlı olarak takip edilebilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır