Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Fiskobirlik ortaklarına 50 kuruş fazla verecek

Fiskobirlik ortaklarına 50 kuruş fazla verecek
  • EKONOMİ / MANŞET
  • 16 Ağustos 2020
  • Fiskobirlik ortaklarına 50 kuruş fazla verecek için yorumlar kapalı
  • 568 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Fiskobirlik ortağı olan tüm üreticilerin ürünleri piyasa fiyatının 50 kuruş üzerinde kooperatifler tarafından alınacak.

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik’e ortak olan üreticilerin ürünlerinin, %50 randıman hesabı usulüne göre hesaplanarak, piyasada oluşan fiyatın 50 kuruş üzerinde, Birliğe üye kooperatifler tarafından alım işlemlerinin gerçekleştirileceğini duyurdu.

“Fındığı Fiskobirlik’e verin”

Bayraktar açıklanmasında “Geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya başlattık. Tüm fındık üreticilerimizin Fiskobirlik’e ortak olmasını, fındığına ve birliğine sahip çıkmasını istiyoruz. Fiskobirlik bir üretici birliği, Fiskobirlik ne kadar güçlü olursa üreticilerimizde o kadar güçlü olur. Üreticilerimiz Birliğini sahiplendiği sürece, Fiskobirlik piyasada daha güçlü konuma gelir. Birlik kalkınırsa üreticilerimiz de kalkınır. Bu nedenle tüm üreticilerimizi bunun bilinciyle hareket etmeye, Fiskobirlik’e ortak olmaya ve fındığını Fiskobirlik’e vermeye davet ediyoruz.” dedi.

Yeni ortak kampanyası ile ilgili çalışmaların ilerleyen günlerde de süreceğini dile getiren Bayraktar, bu yönde üreticileri ortak olmaya teşvik edecek çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ