• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Başkan Tekintaş, Kadınlarımız Bizim İçin Her Zaman Önemlidir

Başkan Tekintaş, Kadınlarımız Bizim İçin Her Zaman Önemlidir

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çalışan kadınları iş yerlerinde ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini  karanfil ve hediyelerle kutladı.             Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcıları güne belediyede çalışan kadın personellerin bu özel gününü kutlayarak başladı.              Başkan Tekintaş daha sonra […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çalışan kadınları iş yerlerinde ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini  karanfil ve hediyelerle kutladı.

            Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcıları güne belediyede çalışan kadın personellerin bu özel gününü kutlayarak başladı.

             Başkan Tekintaş daha sonra ilimizde kadın istihdamına büyük katkı sunan Şenocak Gıda Fındık Entegre Tesisini ziyaret ederek, buradaki kadınlara  karanfil ve hediye vererek kadınlar gününü kutladı.

“KADINLARIMIZIN ŞİDDETSİZ, HUZURLU VE MUTLU BİR HAYAT SÜRMELERİNİ DİLİYORUM” 

            “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” hadis’i şerifini hatırlatan Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, ” Dünya da kadınlarımıza özel bir gün olarak tahsis edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günün de çalışan hanımefendileri ziyaret etmek istedik. “Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır.” Hadis-i Şerif ile hareket ettiğimiz bu güzel günde kadınlarımızın şiddetsiz, huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerini diliyorum. Çalışan hanımefendileri ziyaret edip Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz.  Bir güne özel olmaması lazım, kadınlarımız bizim için her zaman önemlidir. Onlara gereken saygıyı göstermemiz lazım, tabi bunu sağlamanın yolu da karşılıklı saygıdan geçiyor. Sevgi ve saygı unsurunun her gün, her daim ve her an hissedilmesi gerekir. Bugünün özel bir gün olmasının tek sebebi hatırlatmak ve o güne özel belirli mesajları  verebilmek yoksa 365 günün tamamında aynı duygularla hayatı sürdürmek gerekiyor” şeklinde konuştu.

            Fabrikada çalışan kadınlar Başkan Tekintaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır