Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Altınordu İstediği ve Beklediği Hizmetleri Almaya Devam Ediyor

Başkan Tekintaş, Altınordu İstediği ve Beklediği Hizmetleri Almaya Devam Ediyor
  • EKONOMİ / GÜNCEL / SİYASET
  • 25 Aralık 2017
  • Başkan Tekintaş, Altınordu İstediği ve Beklediği Hizmetleri Almaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 305 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde yaptığı beton yol, sıcak asfalt, yol bakım ve onarım çalışmaları ile ulaşımdaki sorunları ortadan kaldırırken yapılan bu hizmetlerin daha uzun ömürlü olması için moloz taş duvarlar (sanat yapıları) inşa etmeye devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde devam ettiği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Birçok bölgede çalışmalarına devam eden ekipler bir yandan beton yol inşa ederken bir yandan da asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor. Altınordu Belediyesine bağlı ekipler ayrıca mevcut yolların iyileştirilmesi için bakım ve onarım çalışmaları yaparken diğer taraftan da sanat yapıları olarak adlandırılan beton duvarlar inşa ediyor.

YOLUN ÖMRÜNÜ UZATIYOR

Altınordu Belediyesi tarafından yol güzergahlarına inşa edilen ve sanat yapıları olarak adlandırılan moloz taş duvarlar, sürücülerin daha güvenli yolculuk yapmasına olanak sağlıyor. Yapılan beton yol ve asfalt çalışmaları ile ulaşımın kolaylaştığı mahallelerde yol güzergahlarına inşa edilen sanat yapıları aynı zamanda beton yol ve sıcak asfaltın ömrünü uzatıyor. Altınordu’nun genelinde uygulanacak olan moloz taş duvar ile yollar, heyelan ve buna benzer doğa olaylarına karşıda korunaklı hale getiriliyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ALTINORDU 4 YILLIK SÜRE İÇERİSİNE İSTEDİĞİ VE BEKLEDİĞİ HİZMETLERİ ALDI, ALMAYA DA DEVAM EDECEK”

Mesai mefhumu gözetmeksizin ilçe genelinde yapılan hizmetleri her fırsatta yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu kapsamda Teyneli Mahallesi’nde devam beton yol ve moloz taş duvar çalışmalarını inceledi. Gerçekleştirilen sanat yapıları ile yolların daha konforlu ve güvenli hale geldiğini aktaran Başkan Tekintaş, bu sayede hizmetlerin uzun ömürlü olduğunu söyledi. Altınordu’nun ilçe olmasından bu yana geçen 4 yıllık sürede istenilen ve beklenen hizmetlerin yapıldığını ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu’da ulaşımda yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Alt yapısı tamamlanmış, uzun ömürlü yollar inşa ediyoruz. Toplamda 260 km beton yol ve 135 km sıcak asfalt planlaması yaptığımız bu dönemde hızlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmaları yaparken tüm alt yapıyı yenilemenin yanı sıra heyelanların önlenmesi için duvarlar inşa ediyoruz ve bu yolları en güvenli, en konforlu hale getiriyoruz. Bu konforu sürdürmeye devam edeceğiz. Altınordu ilçesi kurulduğu günden bu yana yaklaşık 4 yıllık süre içerisinde istediği ve beklediği hizmetleri aldı ve almaya da devam edecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: