Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime katkıda bulunacağız

Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime katkıda bulunacağız
  • EĞİTİM
  • 26 Ekim 2020
  • Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime katkıda bulunacağız için yorumlar kapalı
  • 202 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Vali Yardımcısı Gökhan İkitemur, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından haftalık olarak, İl Millî Eğitim yöneticileri ile değerlendirme toplantısına katıldı.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen değerlendirme toplantısında genel değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilimiz eğitim öğretim durumu, yürütülen çalışmalar, yapılan ve planlanan faaliyetler ile eğitim yatırımlarımız konusunda bilgilendirmede bulundu.

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’nun yaptığı genel bilgilendirmenin ardından, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, yürüttükleri birimlerle ilgili yapılan ve planlanan çalışmalar konusunda bilgi verdi.

Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinden ilimiz eğitim öğretim durumu konusunda bilgi alırken toplantıda tanışma fırsatı bulduğunu dile getiren Vali Yardımcısı Gökhan İkitemur; “Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime hep birlikte katkıda bulunacağız. İlimiz eğitimi için üzerimize düşen görev neyse her zaman hazırız. Bu vesileyle yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Toplantıda, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinin değerlendirilmesi, 2020-2021 eğitim öğretim yılı hazırlık sürecinde yapılan planlamalar, ilçelerimizin öğretmen ihtiyacı, okullarımızın akıllı tahta kullanım durumu, proje çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlar, istatistiki bilgilerin toplanması, güncellenmesi ve paylaşılması, eğitim yatırımlarımız konularına değinildi.Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, “covid19.saglik.gov.tr” adresinden paylaşıldı. Türkiye’de son 24 saatte 115 bin 979 Kovid-19 testi yapıldı, 2.165 kişiye hastalık tanısı konuldu, 74 kişi hayatını kaybetti.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ