Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

TURİSTLER BAL İLE FINDIĞA HAYRAN KALIYORLAR

TURİSTLER BAL İLE FINDIĞA HAYRAN KALIYORLAR
  • EKONOMİ / GENEL
  • 07 Ağustos 2018
  • TURİSTLER BAL İLE FINDIĞA HAYRAN KALIYORLAR için yorumlar kapalı
  • 339 KEZ OKUNDU

Ordu’ya gelen yerli ve yabancı turistler yöresel ürünlere yoğun ilgi gösteriyor.  Turistler Fındık ile balın buluştuğu yöresel ezmeyi tadmadan dönmüyor.
ÇOTANAK MAĞAZASI İLGİ ODAĞI
Turlar ile Ordu’ya gelen turistler doğal güzelliklerin yanı sıra yöresel ürünlere yoğun ilgi gösteriyor. Ordu’da yöresel ürünlerin satışa sunulduğu  Çotanak Fabrika Satış Mağazasını ziyaret eden turistler tadına baktıkları lezzetlere hayran kalıyor. Turistler özellikle de Ordu balı ve fındığının buluştuğu ezmeye yoğun ilgi gösteriyor.
BAL İLE FINDIĞA HAYRAN KALIYORLAR
Çotanak Fabrika Satış Mağazası yetkilileri mağazaya gelen turistlere ürünlerin numunelerini taddırdıklarını belirterek en çok ballı fındık ezmesi , fındık ve bala ilgi gösterildiğini söyledi.
GÜNDE ORTALAMA 100-150 TURİST
Yetkililer turistlerin ilgisinin her geçen gün arttığını da belirterek günde ortalama 100-150 turistin mağazayı ziyaret ederek hem kendileri için hem de yakınları için alışveriş yaptığını bunun da ürünlerin tanıtımına büyük katkı sağladığını kaydetti.
DUYAN MAĞAZAYA KOŞUYOR
Yetkililer Turistlerin mağazadan memnun ayrıldıklarını belirterek diğer turlara da tavsiye ettiklerini ve lezzetleri tadmak için turistlerin mağazaya koştuklarını da sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ