Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

ÖZEL BİLİM MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ YİNE FARK YARATIYOR!

ÖZEL BİLİM MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ YİNE FARK YARATIYOR!
  • GENEL
  • 09 Temmuz 2018
  • ÖZEL BİLİM MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ YİNE FARK YARATIYOR! için yorumlar kapalı
  • 278 KEZ OKUNDU

Kurulduğu günden itibaren Ordu’nun eğitim yuvası haline gelen Özel Bilim Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi 2018-2019 Eğitim sezonuna hazırlanıyor.

Ordu’da Eğitimin  öncü kuruluşları arasında yer alan Özel Bilim Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi veliler ve öğrencilerin yine ilk adresi.

2018-2019 Eğitim -Öğretim sezonuna kısa bir süre kala avantajlı kayıtlardan yararlanmak isteyen velilerin  hiç zaman kaybetmeden Özel Bilim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kurumlarına başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Özel Bilim Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Kurucusu Mithat Polatoğlu” Özel Eğitim Kurumları arasında farklı bir konumdayız. Eğitim sistemimiz tamamen öğrencilerimizin gelecekleri ile ilgili onların hedef ve planlarını gerçeğe dönüştürmeye yönelik. Dün olduğu gibi bundan sonra da yine öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için tüm ekibimizle çalışıyoruz. 2018-2019 Eğitim sezonu yaklaşırken kurumlarımızın erken kayıt avantajlarından yararlanmak isteyen tüm velilerimizi ve öğrencilerimizi kurumumuza bir çay içmeye davet ediyorum” dedi.

Özel Bilim Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nin erken kayıt avantajlarından yararlanmak için; 0452 225 28 16 -0452 225 65 92-0542 833 90 53 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ