Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

OTSO yönetim kurulu toplantısı Gölköy ilçesinde yapıldı. 

OTSO yönetim kurulu toplantısı Gölköy ilçesinde yapıldı. 
  • SİYASET
  • 19 Temmuz 2018
  • OTSO yönetim kurulu toplantısı Gölköy ilçesinde yapıldı.  için yorumlar kapalı
  • 285 KEZ OKUNDU

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu toplantısını Gölköy ilçesinde gerçekleştirdi.

Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ilçe çalışmaları kapsamında Gölköy ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert’i makamında ziyaret eden OTSO yönetimi odanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, yaptığı konuşmasında, belli periyotlarda odanın yönetim kurulu toplantılarını değişik ilçelerde yapacaklarını söyledi.

Bugün de Gölköy ilçesinde yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirmek üzere geldiklerini kaydeden Şahin, “Buradaki amacımız hem yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirmek, aynı zamanda Ordu-Gölköy arasında ki yol çalışmasını yerinde görmek istedik.

Yıllardır Gölköylülerin hasretle beklediği yolun büyük bölümünün tamamlanmasının sevindirici olduğuna dikkat çeken Şahin, emeği geçenlere de teşekkür etti.

Çalışması başlanan yolun tamamlandıktan sonra yatırımcıların da bu bölgede yer arayacaklarını söyleyen Başkan Şahin; “Gölköy ilçemiz turizm açısından önemli bir yere sahip bizim için, bu açıdan ilçe yatırımcı kazanacaksa mutlaka bu yolun tamamlanması gerekmektedir. Bu yol tamamlandığında biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak yatırımcıları yatırım için Gölköy ilçemize daha rahat davet edebileceğiz”dedi.

Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert ise, OTSO yönetimini ilçelerinde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Gölköy ilçesinin Ulugöl, Çivisiz Tarihi Cami, Gölköy Kalesi ve yaylalarıyla öne çıktığını anlatan Mert, ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin de son yıllarda artış gösterdiğini ifade etti.

Mert, iki dönemdir belediye başkanlığı yaptığını, gelecek yerel seçimlerde yeniden aday olmayı istediğini de aktararak, “İlçe halkımıza bir dönem daha hizmet etmek istiyoruz.” dedi.

Daha sonra OTSO yönetimi Servet Şahin’in başkanlığında belediyenin toplantı salonunda yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

OTSO heyeti ardından, Gölköy Kalesi ve Ulugöl Tabiat Parkı’na gezi düzenledi, bölgeye yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ