Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

KİTAP FUARI SÖYLEŞİLERLE RENKLENİYOR

KİTAP FUARI SÖYLEŞİLERLE RENKLENİYOR
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT
  • 16 Ekim 2018
  • KİTAP FUARI SÖYLEŞİLERLE RENKLENİYOR için yorumlar kapalı
  • 284 KEZ OKUNDU

Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı, sanatçı, yerel ve ulusal yazarların yanı sıra eğitim camiasının önemli isimlerinin gerçekleştirdiği söyleşilerle renkleniyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB ve Altınordu Belediyesi’nin ortaklığıyla geçekleştirilen “Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı” devam ediyor. 130 yayınevi ve 100’ü aşkın yazarın yer aldığı fuara ise ilgi her geçen artıyor. Fuar kapsamında düzenlenen söyleyişiler ise fuara renk katıyor. Bu kapsamda sanat, eğitim ve edebiyat dünyasından birçok isim Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı’nda söyleyişi gerçekleştiriyor.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLER SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Fuarın ilk gününden bu yana sunucu Bekir Develi, Yazar Mehmet Çelik, Ordulu sanatseverler Enis Ayar, Nur Özkan, Taner Aksoy, Uğurcan Ataoğlu, İlyas Tunç, Tarihçi Ahmet Şimşirgil, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ve Yazar Yunus Arıkan gibi isimler söyleşi düzenledi. Gerçekleşen söyleşilere Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ın yanı sıra protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen söyleşi programları fuarın son gününe kadar devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ