Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
  • GENEL
  • 05 Temmuz 2018
  • Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı için yorumlar kapalı
  • 149 KEZ OKUNDU
İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan Kaymakamlar Toplantısı, Vali Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik toplantı salonunda yapılan Kaymakamlar Toplantısında; Vali Seddar Yavuz öncülüğünde yürütülen “Gönülden Gönüle” Projesi kapsamında yapılan hane  ziyaretleri, İmar Barışı işlemleri, Mera Kanunu kapsamında yaylalardaki kaçak yapılaşma ile mücadele ve İçişleri Bakanlığı’nın Kırsal Altyapı Destekleme Projesi (KIRDES) kapsamında ilçelerde yürütülen çalışmalar ile güvenlik ve asayiş konuları ele alındı.
Toplantının başlangıcında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin Ordu’da huzur içinde geçtiğine dikkat çekerek, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde göstermiş olduğunuz performans için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. İlimizde ve ülkemizde kayda değer bir sıkıntı olmadan seçim sürecini atlattık. Bu seçimlerle birlikte, aziz milletimizin belirli bir demokratik olgunluğa ulaştığını memnuniyetle görüyoruz. Dünyada şaibesiz seçim yapılan ender milletlerden biriyiz.  Bu da bizim açımızdan önemli bir kazanım diye düşünüyorum” dedi.
İlçelerde yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında Kaymakamlardan bilgi alan Vali Seddar Yavuz, çalışmaların titizlikle yürütülmesi yönünde talimatlar verdi.
Toplantı, Ordu Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdür Vekili Münevver Altınok’un “İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Bilgi Yönetim Sistemleri Yetkilendirme Yönergesi” hakkındaki sunumu ile sona erdi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ