Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

KADINLAR PLAJINA İLGİ HER YIL KATLANARAK DEVAM EDİYOR

KADINLAR PLAJINA  İLGİ HER YIL KATLANARAK DEVAM EDİYOR
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT
  • 27 Ağustos 2018
  • KADINLAR PLAJINA İLGİ HER YIL KATLANARAK DEVAM EDİYOR için yorumlar kapalı
  • 495 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılında hizmete açılan ve her yıl rekor seviyede ilgi gören kadınlar plajları bu yaz sezonunda da kadınların gözdesi oldu. Haftanın yedi günü açık olan ve kadın vatandaşlara her türlü imkânı sunan plajları sezonun açıldığı günden bu yana yaklaşık 50 bin kişi kullandı.

YAKLAŞIK 50 BİN KİŞİYE HİZMET VERDİ

ORBEL A.Ş. tarafından işletilen Perşembe, Ünye ve Fatsa Kadınlar Plajları, 2018 yaz sezonunda da yoğun ilgi görüyor. Sezon ortası olmasına rağmen plajlardan faydalananların sayısı rekor seviyeye ulaştı. Sezon başından bu yana Perşembe Kadınlar Plajı’nı 25 bin kişi, Fatsa Kadınlar Plajı’nı 8 bin 500 kişi ve Ünye Kadınlar Plajı’nı da 15 bin kişi kullanarak toplam rakam 50 bine yaklaştı.

HAFTANIN YEDİ GÜNÜ HİZMET VERİYOR

18 Eylül’e kadar açık olacak kadınlar plajları, haftanın yedi günü 10.30 – 19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş ücretinin kişi başı 2 TL olduğu plajlardan 0-10 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak faydalanırken, aileleriyle birlikte gelen 0 – 7 yaş arasındaki erkek çocukları da plajlara giriş yapabiliyor.

PLAJLARDA HER TÜRLÜ İMKÂN VAR

Büyükşehir Belediyesince yapımı kısa sürede tamamlanan ve yoğun ilgi gören kadınlar plajları, sıradan bir kumsal olmanın ötesinde insanların uzun süre vakit geçirebileceği bir rekreasyon alanı olarak hizmet veriyor. İçerisinde yürüyüş yolları, soyunma kabini, tuvalet, ilk yardım ve su kazalarını engelleme hizmeti, güvenlik hizmeti, güvenlik bandı, çocuk bakım odası ve mescit bulunan kadınlar plajlarında bir de büfe yer alıyor.

KADINLARDAN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Kadınlar plajının hizmete sunulması ile rahatlıkla denize girebilecekleri bir alana kavuştuklarını ifade eden kadınlar, “Özellikle kapalı bayanlar için çok güzel ve nezih olan bu mekânları kullanan herkes çok memnun. Artık sabahtan akşama kadar dolu dolu vakit geçirebileceğimiz, her ihtiyacımızı rahatlıkla giderebileceğimiz alanlarda denize giriyoruz. Sadece kadınlara özgü böyle bir alan oluşturduğu için Büyükşehir Belediyemize ve Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ