Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

CUMHURBAŞKANI, 3 MART PAZAR GÜNÜ ORDU’YA GELİYOR

CUMHURBAŞKANI, 3 MART PAZAR GÜNÜ ORDU’YA GELİYOR
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 01 Mart 2019
  • CUMHURBAŞKANI, 3 MART PAZAR GÜNÜ ORDU’YA GELİYOR için yorumlar kapalı
  • 170 KEZ OKUNDU

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 Mart Pazar günü Ordu’ya geliyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımızın ilimize yapmış olduğu katkı ve hizmetler, gösterdiği özen ve alaka için teşekkür ediyor, güzel bir karşılama için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Ordu’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “31 Mart 2019 seçimlerine doğru hızla ilerliyoruz. Cumhurbaşkanımızın 22. kez Ordu’ya gelişi ile ilgili hazırlıkları gözden geçirmek ve koordinasyonu sağlamak üzere toplandık. Cumhurbaşkanımızın geliş programı doğrultusunda planladıklarımızı gözden geçirdik. Yaklaşan seçimler dolayısıyla tüm tedbirler alındı” diye konuştu.

“MİLLETİMİZ GÜVEN VE İSTİKRAR ORTAMININ TEKRARINI SAĞLAYACAKTIR”

Büyük buluşmaya yoğun bir katılım beklediklerini belirten Başkan Engin Tekintaş, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize yapmış olduğu katkı ve hizmetler, gösterdiği özen ve alaka için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlamanın onurunu yaşayacağız. İnşallah o gün Cumhuriyet Meydanı’nda halkımızın yoğun katılımıyla güzel bir karşılama, ağırlama ve uğurlamayı gerçekleştirmek istiyoruz. İnanıyoruz ki ilimiz 31 Mart 2019’da çok daha büyük kazanımlarla ve yeni bir çalışma hızıyla yoluna devam edecektir. Mensubu olduğumuz Ak Parti’nin de bu süreçte başarılı olması için tüm ekiplerin çalıştığını görüyoruz. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak Ordu’nun geleceği için aynı duygularla çalışmayı sürdürmeye devam ediyoruz. İnanıyorum ki milletimiz bu güven ve istikrar ortamının devamını tekrar sağlayacak ve bu süreç içerisinde biz de başarımızı yeniden tescil etmiş olacağız. Bunun için bütün milletimizi bu güzel günü, güzel anı yaşamak üzere 3 Mart Pazar günü saat 13.30’da Altınordu Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ