Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

BAŞKAN TEKİNTAŞ’IN BASIN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TEKİNTAŞ’IN BASIN BAYRAMI MESAJI
  • GENEL
  • 24 Temmuz 2018
  • BAŞKAN TEKİNTAŞ’IN BASIN BAYRAMI MESAJI için yorumlar kapalı
  • 205 KEZ OKUNDU

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir kutlama mesaj yayımlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarının Basın Bayramını kutladı.

Gazeteciliğin sorumluluk gerektiren, ağır yükümlülükleri olan bir meslek olduğuna dikkat çeken Başkan Tekintaş, “Bu bağlamda basın mensupları çok önemli bir görev ifa ediyor. Basın sektörü, vatandaşlarımızın her konudan haberdar olma ve demokrasinin sağlıklı işlemesi adına önemli görev üstlenmektedir. Basın sektörünün üstlenmiş olduğu bu görevi de tarafsız ve doğru bir biçimde yapması halinde daha çok saygınlık kazanacağını düşünüyorum. Basın aynı zamanda her hangi bir konu üzerinde kamuoyu oluşturmada da önemli bir araçtır. Basın, üzerine düşen görevi yerine getirirken mutlaka özgür olması gerekmektedir. Bu bakımdan sansürün kaldırılması ve ifade hürriyetinin sağlanması, basın tarihinin en önemli dönüm noktalarından biridir.” dedi.

Altınordu Belediyesi olarak gazetecilik yapan, bu işe gerçekten gönül vermiş arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağımızın bilinmesini istiyorum. Bu vesileyle tüm basın mensubu arkadaşlarımın 24 Temmuz gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ