Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇİFTLERİMİZİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE ARACI OLUYORUZ”

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇİFTLERİMİZİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE ARACI OLUYORUZ”
  • GENEL
  • 05 Temmuz 2018
  • BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇİFTLERİMİZİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE ARACI OLUYORUZ” için yorumlar kapalı
  • 240 KEZ OKUNDU

Altınordu’da, Altınordu Belediyesi tarafından 2018 yılı Ocak-Temmuz ayları arsında 24’ü yabancı uyruklu olmak üzere toplam 437 çift’in nikah işlemi gerçekleştirildi.

Ordu’nun merkez ilçesi konumunda bulunan ve en kalabalık nüfusa sahip olan Altınordu’da 2018 yılı Ocak-Temmuz ayları arasında 437 çift dünya evine girdi. Altınordu Belediyesi Evlendirme Memurluğu tarafından Ocak 42, Şubat 32, Mart 50, Nisan 97, Mayıs 89 ve Haziran ayı 127 evlilik işlemi gerçekleştirilerek çiftlerin bu en mutlu anları resmileştirildi. Altınordu’da 2018 yılının ilk 6 ayı içerisinde en fazla nikah 127 çiftin hayatlarını birleştirdiği Haziran ayında kıyıldı.

YABANCI UYRUKLULARLA 24 EVLİLİK YAPILDI

Altınordu ilçesinde 2018 yılının ilk 6 ayında yapılan evliliklerde toplam 24 evlilik yabancı uyruklu gelin ve damat adayları ile yapıldı. Yabancı evliliklerde Gürcistan uyruklu olanlar 1. sırada yer aldı. Gürcistan’ın ardından ise Irak, Almanya, Avusturya ve Rusya gibi ülkelerden de gelin ve damatlar Altınordu’da dünya evine girdi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇOK NEZİH BİR NİKAH SALONU İNŞA EDİYORUZ”

Altınordu Belediyesi Evlendirme Memurluğu olarak hayatlarını birleştiren çiftlerin mutlu günlerine aracı olduklarını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2018 yılının ilk 6 ayında 437 çiftin nikah işlemlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Altınordu Belediyesi Hizmet Binası içerisinde inşa edilen nikah ve konferans salonu ile nikahların daha nezih bir ortamda yapılacağını aktaran Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi Evlendirme Memurluğu olarak 2018 yılının ilk 6 ayında 437 nikah gerçekleştirildi. Gerçekleşen bu nikahların 24’ü yabancı uyruklu gelin ve damat adayları ile yapıldı. İlçemiz büyüdükçe ve nüfus arttıkça nikah sayısı artmaya devam ediyor. Çiftlerimizin daha nezih bir ortamda nikah işlemlerini gerçekleştirmek için belediye hizmet binasında çok amaçlı nikah ve konferans salonu inşa ediyoruz. Hayatlarını birleştirdiğimiz tüm çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmeye aracı olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ