Ordu Haber – Ordu  haber- Ordu haberleri

AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk Ankara’ya Gitti!

AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk Ankara’ya Gitti!
  • GENEL
  • 05 Temmuz 2018
  • AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk Ankara’ya Gitti! için yorumlar kapalı
  • 309 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu İl Başkanımız Av.Uğur Çelenk, her ay Ankara’da yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.
Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Ordu’dan İl Başkanımız Uğur Çelenk ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekilimiz Engin Tekintaş, İl Kadın Kolları Başkanımız Ayşegül Baysal , İl Gençlik Kolları Başkanımız Seçkin Baybaba katılacak.
AK Parti Ordu İl Başkanımız Av. Uğur Çelenk, iki gün sürecek olan toplantının ana gündem maddelerinin teşkilat çalışmaları ve 18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan 6. Olağan Büyük Kongre hazırlıkları olacağını belirtti.

ANA GÜNDEM MADDESİ 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ OLACAK
İl Başkanımız Av. Uğur Çelenk, bugün Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş başkanlığında yapılacak olan ve teşkilat çalışmalarının değerlendirileceği 125. İl Başkanları toplantısına iştirak edecek.
Yarın(cuma günü) ise Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Genel Başkan Yardımcılarının da katılacağı toplantıya Ordu grubu olarak iştirak edecekler.

HALİL ÖZ VEKALET EDECEK
İl Başkanımız Av. Uğur Çelenk toplantıların ardından Cumartesi günü Ordu’ya dönecek.
Başkanımız Uğur Çelenk’in Ankara’da bulunduğu süre içinde İl Başkanlığına İl Başkan Yardımcımız, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Halil Öz vekalet edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ